Zablokowana strona

RE: Zablokowana strona
Dailu napisał(a):
hiuston007 napisał(a):
Dailu napisał(a):Poczytałem w googlach i wszystko wskazuje na pozostałości po cracku. Jesteś pewien, że nigdy nie próbowałeś programu i zablokować strony mirillisa, aby nie sprawdzał update? :>
przubowałem cracka, da się to jakoś naprawić?... :( chcę to uczciwie kupić :(
Wydaje mi się, że w takim razie powinieneś wyczyścić wszystkie pliki od poprzedniego Mirillisa + pewnie ma jakieś rejestry, ale najważniejszym będzie znalezienie miejsca w którym Ty/crack zablokował ich stronę. Może poczytaj co to za crack był.
wiem gdzie to było, i wszysto to usunełęm, wszystko co miało z tym związek
polubienia 0 +1
RE: Zablokowana strona
hiuston007 napisał(a):wiem gdzie to było, i wszysto to usunełęm, wszystko co miało z tym związek

Gdyby tak było to mógłbyś wejść na stronę :)
polubienia 0 +1

www
RE: Zablokowana strona
Dailu napisał(a):
hiuston007 napisał(a):wiem gdzie to było, i wszysto to usunełęm, wszystko co miało z tym związek

Gdyby tak było to mógłbyś wejść na stronę :)
no właśnie nie moge, nawet w wyszukiwaniu nic nie ma.
polubienia 0 +1
RE: Zablokowana strona
W takim razie czeka cię reinstalacja systemu ^^.
polubienia 0 +1

www
RE: Zablokowana strona
hiuston007 napisał(a):C/Windows/System32/drivers/etc i plik hosts sprawdziłem tam i rzeczywiście mam tam zablokowaną tą stronę, jak to zmienić?

1. Skopiuj plik hosts na pulpit.
2. Wywal linijki z Mirilis (albo daj znak # przed adresami), zapisz na pulpicie.
3. Wywal z drivers/etc plik hosts.
4. Skopiuj do tego swój zmieniony plik hosts (ten z pulpitu).
5. Będzie działać.
polubienia 1 +1
RE: Zablokowana strona
Zenk napisał(a):
hiuston007 napisał(a):C/Windows/System32/drivers/etc i plik hosts sprawdziłem tam i rzeczywiście mam tam zablokowaną tą stronę, jak to zmienić?

1. Skopiuj plik hosts na pulpit.
2. Wywal linijki z Mirilis (albo daj znak # przed adresami), zapisz na pulpicie.
3. Wywal z drivers/etc plik hosts.
4. Skopiuj do tego swój zmieniony plik hosts (ten z pulpitu).
5. Będzie działać.
Jeśli to zadziała, wielkie dzięki, ale tam nie mogłem zmienić, bo pokazywało mi że nie jestem administratorem a jestem

Zenk napisał(a):
hiuston007 napisał(a):C/Windows/System32/drivers/etc i plik hosts sprawdziłem tam i rzeczywiście mam tam zablokowaną tą stronę, jak to zmienić?

1. Skopiuj plik hosts na pulpit.
2. Wywal linijki z Mirilis (albo daj znak # przed adresami), zapisz na pulpicie.
3. Wywal z drivers/etc plik hosts.
4. Skopiuj do tego swój zmieniony plik hosts (ten z pulpitu).
5. Będzie działać.
Gościu, dzięki wielkie, jestem ci bardzo wdzięczny, widzę, że jesteś najbardziej kompetentnym modem na tym forum :) DZIAŁA
Piotru napisał(a):W takim razie czeka cię reinstalacja systemu ^^
I co geniuszu, jakoś nie trzeba było reinstalować :D
polubienia 0 +1
RE: Zablokowana strona
hiuston007 napisał(a):widzę, że jesteś najbardziej kompetentnym modem na tym forum
Hahahah. xD
Tak ciężko zauważyć, że Zenk ma pod nickiem napisane "Administrator"? xD

Problem rozwiązany, zamykam. W razie dalszych problemów napisz PW lub poproś o otwarcie za pomocą przycisku "Reportuj".
polubienia 0 +1

www