Logo - Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]

Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Typ grafiki: (layout youtube/avatar/logo/intro/sygna): Logo
Kolorystyka: dowolna
Rozmiar: 300x300 (dokładniej podam jutro)
Tematyka: (+ co ma się znajdować/jakie rendery) Tak na prawde zostawiam to do dyspozycji autora, lecz najlepiej tarcza, otwarta księga na niej, i płomień.... Lub coś takiego.... a wokół takie koło z napisem "Niepubliczne Gimnazjum w Dziewulach".
Tekst:(jaki i gdzie dokładnie) napisałem wyżej.
Dodatkowe informacje: Logo jest na konkurs szkolny lecz są bodajże niezłe nagrody, a ja się za bardzo nie znam na grafice dlatego kogoś proszę ;) A co do konta Steam są na nim ok. 45 gier. tylko to jest w nim złe iż Steam nie umie zrobić ochrony anty botowej, a pożyczyłem je na trochę koledze i pokazało że moje konto mogło być używane przez kogos innego z czym: Kupowanie, podarunki, handel, aktywacja numerów seryjnych itp. jest zablokowane, jest to typowe konto "do pogrania". Jeśli jesteś zainteresowany, to moge podać dokładnie jakie są gry, nie chce śmiecić tutaj.

Chcę na początku sprawdzić kto jest wogóle zainteresowany, jeśli jesteś, napisz coś, skontaktuje się z tobą ;)
polubienia 0 +1
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Mam rozumieć że bierzesz udział w konkursie, ale nie chcesz ruszyć dupy i prosisz kogoś żeby Cię wyręczył? Nie znasz się na grafice to na co się zapisujesz? A jak już to są na tubach różne poradniki...
Sorry, ale to już jest przesada...
polubienia 0 +1

www
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Parodie PL napisał(a):Mam rozumieć że bierzesz udział w konkursie, ale nie chcesz ruszyć dupy i prosisz kogoś żeby Cię wyręczył?
Sorry, ale to już jest przesada...
Tak, dokładnie. Ponieważ ja nie umiem :)
polubienia 0 +1
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
MistGun napisał(a):Tak, dokładnie. Ponieważ ja nie umiem :)
#PORADNIK
polubienia 0 +1

www
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Spójrz na to inaczej:
Zanim naucze się podstawowej usługi gimpa, minie trochę czasu, mam nie potrzebne konto,
Ktoś inny, zrobi to w max. 30 min. i ma konto Steam.
polubienia 0 +1
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
MistGun napisał(a):Spójrz na to inaczej:
Zanim naucze się podstawowej usługi gimpa, minie trochę czasu, mam nie potrzebne konto,
Ktoś inny, zrobi to w max. 30 min. i ma konto Steam.
Ale to będzie oszustwo. Bo nie ty robiłeś to logo.
polubienia 1 +1

www
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Widzę, że zapisałeś się do konkursu nie znając się na grafice i teraz chcesz, żeby ktoś odwalił za Ciebie czarną robotę, podczas gdy Ty będziesz bezczynnie siedział na tyłku. Zgarniesz nagrodę i laury jeśli praca wygra, a wykonawca dostanie jakieś konto warte jak sam napisałeś 20/30zł, z zablokowanymi funkcjami, które dodatkowo Tobie jest po prostu nie potrzebne. Wiesz co? Wątpię, że znajdziesz osobę która pomoże Ci w tym, więc następnym razem jak się zapiszesz do konkursu to pomyśl czy cokolwiek umiesz w tym temacie.

PS. Moim zdaniem takich cwaniaczków jak ty powinno się tępić.
polubienia 3 +1

RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Jezu jaki wy macie bul dupy. Napisał że chce logo na konkurs, więc nie ogarniam o co się plujecie. Jeszcze gdyby was próbował oszukać, ale wy nawet nie widzieliście regulaminu tego konkursu.
polubienia 0 +1
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Frajerzy z was :D
Gość wam daje konto z gierkami, a wy tu o prawilności zamiast szybko zrobić robotę i zgarnąć konto. I tak nic nie zmienicie tym gadaniem.
polubienia 3 +1

www
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Tak tylko zauważ że on może zgarnąć jakiś tablet czy aparat warty dziesięć razy tyle, o to jest ten ból dupy ;)
Jeśli tak bardzo dla ciebie cenne jest konto steam to droga wolna, czemu sam nie zrobisz ;)
polubienia 0 +1