Logo - Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]

RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
PeWu17 napisał(a):Tak tylko zauważ że on może zgarnąć jakiś tablet czy aparat warty dziesięć razy tyle, o to jest ten ból dupy ;)
Jeśli tak bardzo dla ciebie cenne jest konto steam to droga wolna, czemu sam nie zrobisz ;)

Rozumiem, zazdrość że ktoś może coś wygrać. Przykre to trochę.
Napisałem gdzieś że to konto jest dla mnie cenne? Dalej lubisz sobie podpowiadać. Takie konto mi nie potrzebne bo rzadko gram w inne gry poza CSem.
polubienia 0 +1
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
MarTum napisał(a):I tak nic nie zmienicie tym gadaniem.
Ale wujek-opieprz musi byc co nie?? :D

MarTum napisał(a):I tak nic nie zmienicie tym gadaniem.
Ale wujek-opieprz musi byc co nie?? :D
polubienia 0 +1

www
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Skip napisał(a):
PeWu17 napisał(a):Tak tylko zauważ że on może zgarnąć jakiś tablet czy aparat warty dziesięć razy tyle, o to jest ten ból dupy ;)
Jeśli tak bardzo dla ciebie cenne jest konto steam to droga wolna, czemu sam nie zrobisz ;)

Rozumiem, zazdrość że ktoś może coś wygrać. Przykre to trochę.
Napisałem gdzieś że to konto jest dla mnie cenne? Dalej lubisz sobie podpowiadać. Takie konto mi nie potrzebne bo rzadko gram w inne gry poza CSem.
A Ty się w końcu nauczysz czytać? Czy odpowiedź jest pod twoim postem? To po co się pocisz jak nie do Ciebie prawię.

Ale jak już zacząłeś, to nie żadna zazdrość, może dam ci przykład. Gdybym powiedział idź do pracy i oddawaj mi co miesiąc pensje, przecież to dla ciebie nic, a ja ci tam coś odpalę - 5% z całej miesięcznej kwoty będzie wystarczające..
polubienia 1 +1

RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
MarTum napisał(a):I tak nic nie zmienicie tym gadaniem.
Ale wujek-opieprz musi byc co nie?? :D

MarTum napisał(a):I tak nic nie zmienicie tym gadaniem.
Ale wujek-opieprz musi byc co nie?? :D
polubienia 0 +1

www
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
PeWu17 napisał(a):Tak tylko zauważ że on może zgarnąć jakiś tablet czy aparat warty dziesięć razy tyle, o to jest ten ból dupy ;)
Jeśli tak bardzo dla ciebie cenne jest konto steam to droga wolna, czemu sam nie zrobisz ;)

Boli Cię, że on może ogarnąć nagrodę ? Nie powinno.
polubienia 0 +1

www
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
MarTum napisał(a):I tak nic nie zmienicie tym gadaniem.
Ale wujek-opieprz musi byc co nie?? :D

WTF?
Czego sie tyle tego wyslalo??
polubienia 0 +1

www
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
@MarTum
No to dla czego sam tego nie zrobisz? Łatwo jest mówić i zgrywać takiego porządnisia, ale nic poza gadaniem nie zrobisz, to po co dyskutować ;) Gdybyś coś na prawdę na ten temat wiedział, nie byłbyś taki mądry.
polubienia 2 +1

RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Nie zrobię bo nie potrafię, bo mi się nie chce, bo mi wisi to konto.

Dostałeś propozycję zrobienia grafiki w zamian za konto więc zrób swoje, a wygrana autora nie powinna Cię obchodzić. Nie zrobisz Ty to zrobi ktoś inny i zostanie tylko bezsensowna gadka. Ja tu tylko mówię abyście nie prawili o zasadach i korzystali z nagrody bo i tak ktoś to zgarnie, a gadanie nic nie da.

A samo konto steam trochę śmierdzi. Autor dokładnie musi wytłumaczyć co i jak bo po opisie wyczuwam, że jest banowane.
polubienia 0 +1

www
RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
Śmieszne, jest tu tylu chętnych że Hoho, mówię ogólnie o tej zakładce na forum..
Pisałeś o frajerstwie, w moim pojęciu niestety właśnie dać się wykorzystać to jest frajerstwo ;)
Więc mało prawdopodobne że ktoś da się zfrajerować, odwalając robotę za nagrodę która może przepaść bo sprzedaż kont jest równie nielegalna jak wykonanie grafiki komuś na konkurs.
polubienia 0 +1

RE: Logo dla gimnazjum [W "nagrode" konto steam warte ok. 20/30 zł]
PeWu17 napisał(a):bo sprzedaż kont jest równie nielegalna jak wykonanie grafiki komuś na konkurs.
A to wszystko przeczytałeś w kąciku prawnym Bravo?
Skąd wiesz że robienie takiej grafiki jest nielegalne nie znając nawet regulaminu tego konkursu.

To czy ktoś da się "sfrajerować" czy nie to już decyzja każdego z osobna. Napisał cene za prace więc dalej nie rozumiem o co Ci chodzi.
Nie opłaca Ci się to nie robisz.

Więcej się tu nie wypowiem bo to jest żałosne.
polubienia 0 +1