Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gamecreds - Scam

Thumbs Down  Gamecreds - Scam
Tworzę ten wątek żeby potem ktoś większy nie streamował i nie czekał na wypłatę. Francuz zniknął jak i hajs wszystkich ludzi którzy ostatnio zlecili wypłatę. 0 kontaktu do niego nie odpisuje ni nic. Mkrr3, Sou już wrócili na Twitcha a Wonziu i Emil chcą streamować bezpośrednio dla Dailymotion czyli u źródła bez pośrednika jakim był francuz. Na forum Team Liquid gdzie reklamował swój serwis pisał ile miesięcznie jest do wypłat dla ludzi jak pamiętam we wrześniu były to okolice 14k euro. Więc z 15k euro zgarnął z nie wypłaconych pieniędzy plus hajs za reklamy http://www.dailymotion.com/GameCreds Ćwierć miliarda odsłon wygenerowanych dzięki archiwom ludzi z gamecreds. Ładnie się dorobił. Zapraszam do dyskusji.
polubienia 0 +1

www
RE: Gamecreds - Scam
Zawsze wiedziałem że z francuzami nie ma co się dogadywać, w końcu to oni pierwsi machali białymi flagami ^.^

A są jakieś info na temat tego francuza? Rodowód? Ksywka? ID? Cokolwiek? Jeżeli nie wywiązał się z umów może być z nim kiepsko (p.s wonzo powrót tłicza inc)
polubienia 1 +1

RE: Gamecreds - Scam
Skąd info, że wenzo i inni się przenoszą?
polubienia 0 +1
RE: Gamecreds - Scam
@up oglądaj ich streamy i będziesz wiedział że się chcą przenieść. Po drugie tutaj zarobki dwóch streamerów to gdzie jest w czerwonej ramce ma status paid ale nigdy nie trafiły na konto próba skontaktowania się zakończona niepowodzeniem.
[Obrazek: qd2y.jpg]
polubienia 0 +1

www
RE: Gamecreds - Scam
Zbyt pięknie to wyglądało. To DailyMotion jest wściekłe pewnie :P
polubienia 0 +1
RE: Gamecreds - Scam
kubn2 napisał(a):@up oglądaj ich streamy i będziesz wiedział że się chcą przenieść. Po drugie tutaj zarobki dwóch streamerów to gdzie jest w czerwonej ramce ma status paid ale nigdy nie trafiły na konto próba skontaktowania się zakończona niepowodzeniem.
Oglądam tylko wonzia, ale ostatnio nie miałem czasu. Podasz link do archiwum? Lubie dramy :>
polubienia 0 +1
RE: Gamecreds - Scam
@up nie ma jakoś tego skondensowanego trzeba było być ostatnio na strumieniach to mówił o problemach z francją. Nie widzi mi się zbyt szukanie tego wszystkiego.
polubienia 0 +1

www
RE: Gamecreds - Scam
Problemy może i są ale nikt z kasą nie uciekł i się nie ukrywa;) GC ma/miało kilka kwestii z Dailymotion do dogadania i z tego powodu są opoznienia w platnosciach (~2 tyg juz). Zobaczymy co dalej, ale wydaje mi sie ze powinni wyplacic co trzeba;)
polubienia 0 +1
www
RE: Gamecreds - Scam
Skąd takie info?
polubienia 0 +1

www
RE: Gamecreds - Scam
Sou napisał(a):ale nikt z kasą nie uciekł i się nie ukrywa
Jesteś w stanie się z nim skontaktować? Bo na wiadomości na GC nie odpisuje.
polubienia 0 +1

www