Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mój pierwszy Layout

RE: Mój pierwszy Layout
@up - Stawiam na estetykę ;-)
polubienia 0 +1
RE: Mój pierwszy Layout
Zacznijmy od plusów. Jesteś jednym z nielicznych na tym forum którzy nie przesadzają z ilością renderów. Ładnie potrafisz je wpasować i nie pchasz ich nie wiadomo ile. Napis też ładnie wygląda i przede wszystkim PASUJE do całej kompozycji. Minusów się raczej nie dopatrzyłem. Ładnie się wszystko komponuje.
polubienia 1 +1

RE: Mój pierwszy Layout
@up - No wkoncu ktos docenił moją estetykę ;), dobrze to słyszec od dobrego grafika ;-)
polubienia 0 +1
RE: Mój pierwszy Layout
Oceniasz mnie tak surowo czyli ja już miałem chociaż pomysł na layout. Twój jest o wiele groszy. Jak jesteś taki kozak i tak oceniasz inne layouty najpierw zrób swój lepszy. Bo za takie dzieła miano pseudo "Grafika" nie przysługuje ci. Uważasz, że jak ludziom na knocisz, że umiesz robić napisy ale z cooltext są estetyczne to BAJ ziom, bo gdybyś miał takie umiejętności na jakie się cenisz to zrób cos sensownego. NIE podoba mi się i jest do dupy. Kolor czerwony w tle mogę dać bez bawienia się w gimpie, a napis w ogóle nie trzyma się kupy. Pozdro i pomyśl 2 razy za nim napiszesz jakąś opinie.
polubienia 0 +1
RE: Mój pierwszy Layout
W layoutach wazna jest estetyka, ktorej nie widzisz, a jesli kierujesz sie, aby nasrac renderami, no to ”BAJ”. Jesli ktos wytknie krytyke, to szukasz zemsty, jestes kiepski, a z resztą, jesli myslisz, ze wykonałes lepszy layout, to zrob pojedynek, warazam zgodę.
polubienia 0 +1
RE: Mój pierwszy Layout
Wiesz co dzieciaku pieprzą mnie twoje pojedynki. Jeżeli z Ciebie taki grafik to sam mógłbyś zrobić rzekome "estetyczne" napisy sam, a nie "pindolić" się z CoolText'em. Nie zniże się do twojego poziomu, a szukanie wymówki dlaczego gówniany jest twój layout mnie nie przekonują. Więc nie ma powodu do dyskutowania. BTW: Nie szukam zemsty pieprzy mnie twoja opinia tak jak twoje istnienie tylko jak się gówno znasz to nie pisz. I nie odpisuj na ten post tylko dlatego, żeby mi pojechać bo to jest mój ostatni post w tym temacie. ;D
polubienia 0 +1

RE: Mój pierwszy Layout
Dyskusję sobie odwalimy na PW, no i dziękuję za dawkę smiechu.

PS. Juz się znizyłes.
polubienia 0 +1
RE: Mój pierwszy Layout
Panowie, może polecam pojedynek graficzny, każdy się przekona na co go stać
polubienia 0 +1

www
RE: Mój pierwszy Layout
Kolejne posty pokroju użytkowników TheMiszu albo Dave'a będą nagradzane warnami.
polubienia 0 +1

www
RE: Mój pierwszy Layout
(19-02-2012 11:51)przemyslawkk napisał(a): Panowie, może polecam pojedynek graficzny, każdy się przekona na co go stać

Zdecydowanie świetny pomysł, po co wyzwiska? Każdy robi tak jak lubi. Zorganizujcie między sobą pojedynek graficzny, może to być ciekawe! Każdy da z siebie 100%, wyjdzie kto dobry, a kto "dobry".
polubienia 0 +1