Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mój Layout

RE: Mój Layout
Joystick chyba krzywo wyszedł, albo mnie się tak wydaje . Poza tym 8/10
polubienia 0 +1
RE: Mój Layout
Teraz cuś z innej beczki, otóż wziąłem się za robienie loga... nie ogarniam nic, ale jedyne co mi narazie wyszło:

1. http://zapodaj.net/419afb2f5730f.png.html
2. http://zapodaj.net/90db01537ac6d.png.html

Wiem, że zrobione strasznie po noobsku, ale takie koncepty jak na razie... Powiedzcie co sądzicie, dajcie rady jak robić loga, nie oceniajcie tego, że są jednokolorowe, bez stylu/tekstury/3d etc bo to można zrobić później ;)
polubienia 0 +1

RE: Mój Layout
To drugie logo wzorowane na czymś tylko zapomniałem na czymś. Wiem tylko, że na firmie HipHopowej :) hehe. Obydwa mi się podobają. Teraz jest moda na robienie "wszystkiego" w C4D aby było w 3D. Te pierwsze logo chętnie bym zobaczył w 3D:P
polubienia 0 +1

RE: Mój Layout
Pierwsze jest fajne, proste eleganckie.
W drugim nie mam pojęcia o co w nim chodzi, zbyt szerokie, rozwalone na wszystkie strony świata.

PS: Co do "jak robię...". Robię jakiś dziwaczny kształt i kopiuję go i ustawiam tak, by coś powstało... D:
polubienia 0 +1

RE: Mój Layout
Szczerze też uważam, że 1 lepiej mi wyszło, tylko teraz pojawia się problem 'Czy i jak wpleść w nie końcówkę nicku, czyli 'ssess''

Jakieś pomysły?
polubienia 0 +1

RE: Mój Layout
Tfu! Miałem na myśli drugie :x Powaliło mi się :D Bardziej podoba mi się w tym kółku. :P
polubienia 0 +1

RE: Mój Layout
Deesu dałeś czadu haha :D.
Vicossess powiedziałbyś w końcu na czym wzorowałeś te drugie logo bo wiem, że na czymś wzorowałeś hehe:). No i wyszło Ci te drugie logo tak jak pisałem lepiej.
polubienia 0 +1

RE: Mój Layout
O.o'... mi się podoba bardziej to 1 i próbuje je zaimportować do cinemy, żeby było 'czyde' to masakra... a ścieżek, pióra i ogólnie grafiki wektorowej chyba nigdy nie ogarnę... to pewnie przez to że w podstawówce nie lubiłem pisać piórem i po pół roku się przerzuciłem na długopis xD
Drugie wydaje mi się lamerskie, chociaż jakby je zrobić w 3d i lekko edytować w ps to może by coś z tego wyszło... Najlepszym wyjściem jest chyba trzecie logo które jeszcze nie istnieje ;D

Idę szukać tutków nt. pióra w photoshopie... albo pomysłów na nowe logo, jakieś inspiracje? Czy może ja mam jakiś 'nienadający-się-pod-logo' nick?

Edit: Ale ja szybko piszę posty, zacząłem nie wiem kiedy, wrzuciłem post o 17:11, paczę że Dominico napisał wcześniej o 17:02 o.o
Anywayz nie wzorowałem się na niczym, po prostu pomyślałem, że pierwszy człon nicku (vico) można ładnie wpleść w kółko co zastąpi 'o', później w drugim, większym dodałem ssess - na początku ssess miało zajmować pół tej obręczy ale za chiny nie umiałem tego zrobić xD
polubienia 0 +1

RE: Mój Layout
Wracamy do layoutów ;)
Layout dla euroli, drugi, bo do pierwszego miała zastrzeżenia :)
http://zapodaj.net/ace74728e4c2b.png.html
Robiony według szablonu, tylko szablon ukryty, bo wystawał, żeby nie było ;)
polubienia 0 +1

RE: Mój Layout
Że tak wtrącę , ścieżkę możesz utworzyć przez zaznaczenie :)
zaznaczasz obiekt i wybierasz różdżkę następnie prawym i wybierasz utwórz ścieżkę roboczą.

Ja tak robię bo też na razie pen toola słabo ogarniam :)

Co do nowego layoutu , jakiś taki pusty ale fajny :)
polubienia 0 +1