Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hejt na zagrajmera

Hejt na zagrajmera
Witajcie. Od kilku dni borykam się z takim problemem jakim jest... hejt na mnie. Nie chodzi tutaj o wyzywanie czy coś, tylko przy każdym nowym materiale pojawia się po jakimś czasie jak grzyby po deszczu fala łapek w dół, około gdzieś 15 łapek ujemnych na materiał. Nie wiem komu podpadłem, nic nikomu nie robiłem. Tak samo z się. Macie jakiś pomysł jak z tym walczyć?
polubienia 0 +1
RE: Hejt na zagrajmera
Mam jeden pomysł, może rób lepsze materiały bo to że masz łapki w dół to pewnie oznacza że robisz materiały które ludziom się nie podobają.
polubienia 0 +1
RE: Hejt na zagrajmera
Miałem tam czasem po 2-3 łapki w dół. I to normalne. Wiadomo, nie każdemu się podoba. Ale jak z automatu NA RAZ dostaję 15 łapek w dół to naprawdę sądzisz, że o to chodzi? ...
polubienia 0 +1
RE: Hejt na zagrajmera
Olej to, co ci szkodzi kilka negatywnych i bezpodstawnych ocen?
polubienia 0 +1

RE: Hejt na zagrajmera
Pod względem aktywności łapki w dól nie różnią się zbytnio od tych w górę. Ktokolwiek, myśląc, że Ci szkodzi tak naprawdę pomaga. Jeżeli nie chcesz mieć spomołapek w dół pozostaje Ci założenie nowego kanału lub zablokowanie możliwości oceniania filmów. Najlepiej zignoruj to i sprawdź czy po miesiącu statystki się nie zmieniają. Jeżeli nie, to powinieneś popracować nad swoimi materiałami. Jeżeli statystki się poprawią - miałeś racje, co do obecności "hejtera".
polubienia 0 +1

RE: Hejt na zagrajmera
Czyli mimo tego, że mam te łapki w dół to pomaga mi to? Ale w jaki sposób? Chodzi po prostu o popularność materiału? I jakoś tak trochę wątpię, że z jakością materiałów coś jest nie tak. W sumie do wglądu na moim kanale.
polubienia 0 +1
RE: Hejt na zagrajmera
Podejrzewam, że ta osoba cię hejtuje, bo albo ci zazdrości subów i wyświetleń, albo po prostu ma kompleksy i próbuje się ich pozbyć w internecie.
Zapewne także ma jakiegoś BOT'a, który z automatu daje pod róznymi IP - 15 łapek w dupe.
Na takie coś ci nic niestety nie poradzimy, bo my cudotwórcami nie jesteśmy ...
polubienia 0 +1

www
RE: Hejt na zagrajmera
polubienia 0 +1
RE: Hejt na zagrajmera
"Prosiłbym o zaprzestanie bezpodstawnego minusowania moich materiałów."
Tym właśnie pokazujesz, że Ci to przeszkadza i tym bardziej zachęcasz do dalszego minusowania filmików ; )

Enyłej co to za różnica ile masz łapek? Heh.
polubienia 0 +1
RE: Hejt na zagrajmera
Grabciu, wyświetlenia ci nabijają :P
polubienia 0 +1

www